Debata „Wolontariat na Pomorzu po roku w pandemii”

Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku zaprasza pomorskie organizacje pozarządowe i instytucje, szczególnie koordynatorów wolontariatu i wolontariuszy na debatę o wolontariacie.

Wspólnie z wolontariuszami i koordynatorami z różnych zakątków Pomorza i z różnych obszarów wolontariatu przyjrzymy się temu, co słychać w pomorskim wolontariacie po roku w pandemii. Porozmawiamy m.in. o tym, co za nami i co przed nami, czy i jak zmienia się pomaganie oraz jak wykorzystać i zaadaptować nowe formy zaangażowania społecznego.


Debata odbędzie się 24 czerwca o godz. 17:00, udział dla uczestników przewidziano w formule online.


Rezerwujcie czas – szczegóły programu i wizytówki prelegentów już wkrótce – szukajcie ich w wydarzeniu na naszych profilach facebookowych: @wolontariatgdansk i @wolontariatpomorze


Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny, ale obowiązuje rejestracja (link do wydarzenia zostanie przesłany tylko osobom zarejestrowanym). Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenia przez formularz dostępny na stronie:  zgłaszam swój udział


Organizatorem debaty jest Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku we współpracy z Regionalnym Centrum Wolontariatu w Słupsku oraz Pomorską Siecią Centrów Organizacji Pozarządowych.


W przypadku pytań prosimy o kontakt: ks@wolontariatgdansk.pl lub tel. 58 772 42 21

Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku
Plac Solidarności 1
80-863 Gdańsk
tel. 58/772-42-21
ks@wolontariatgdansk.pl

www.wolontariatgdansk.pl

Skip to content