Zgłoś „Społecznika Roku 2021”!

Jeszcze tylko przez tydzień można zgłaszać kandydatów w Konkursie o tytuł „Społecznika Roku” tygodnika „Newsweek Polska”. Termin składania wniosków upływa 30 września 2021 r.

Celem Konkursu jest pokazywanie aktywności osób i stojących za nimi organizacji w podejmowaniu różnych społecznych wyzwań, nagłaśnianie przykładów obywatelskich postaw i brania spraw we własne ręce, bez oglądania się na pomoc instytucjonalną.
 
Kandydatów można zgłaszać w trzech kategoriach: zaangażowanie ogólnopolskie, zaangażowanie lokalne oraz zaangażowanie społeczne w czasie epidemii COVID-19.

Wnioski z nominacjami należy przesyłać do 30.09.2021 r. (włącznie) na adres spolecznikroku@filantropia.org.pl .
 
Więcej informacji, w tym wnioski konkursowe oraz regulamin można znaleźć na stronach: www.filantropia.org.pl/post/spolecznikroku oraz www.spolecznikroku.newsweek.pl.

Zachęcamy również do odwiedzania profilu https://www.facebook.com/spolecznikroku/.
 
Partnerem Głównym Konkursu o tytuł „Społecznika Roku” Tygodnika „Newsweek Polska” jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności, a Partnerem Merytorycznym jest Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce.Sekretariat Konkursu o tytuł Społecznika Roku tygodnika Newsweek Polska

Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce
ul. Marszałkowska 6/6
00-590 Warszawa
Tel. 22 622 01 22 wew. 24
e-mail: spolecznikroku@filantropia.org.pl
www.facebook.com/spolecznikroku
————————————————————-
Inspirujemy, pomagamy działać!
www.filantropia.org.pl
Skip to content