Spotkanie informacyjne o programie Europa dla obywateli – Gdynia – 5 luty 2019 r.

Szanowni Państwo,

W ramach współpracy instytucji oraz wsparcia działań i rozwoju instytucji kultury, jednostek samorządu terytorialnego i trzeciego sektora, Punkt Kontaktowy „Europa dla obywateli” serdecznie zaprasza przedstawicieli NGO, samorządów oraz innych organizacji i instytucji działających w obszarach społeczeństwa obywatelskiego i pamięci europejskiej na bezpłatne spotkanie informacyjne o programie „Europa dla obywateli”, które odbędzie się 5 lutego 2019 roku w Gdyni.
Celem szkolenia jest przybliżenie przedstawicielom trzeciego sektora i samorządów, aktywistom, społecznikom oraz osobom zainteresowanym realizacją projektów międzynarodowych, zasad ubiegania się o dofinansowanie w programie grantowym Unii Europejskiej „Europa dla obywateli”.

“Europa dla obywateli”wspiera organizacje pozarządowe i samorządy, a także inne podmioty działające w obszarze społeczeństwa obywatelskiego, kultury, badań i edukacji, w realizacji:

· projektów związanych z tematyką obywatelstwa europejskiego
· inicjatyw lokalnych
· zaangażowania społecznego i demokratycznego
· pamięci europejskiej

Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się, m.in. jakie są cele, założenia i priorytety programu oraz terminy konkursu wniosków w 2019 roku.

Spotkanie jest otwarte i bezpłatne; aby wziąć w nim udział należy zarejestrować się poprzez formularz rejestracyjny na stronie internetowej polskiego Punktu Informacyjnego https://europadlaobywateli.pl/szkolenie/spotkanie-informacyjne-programu-europa-dla-obywateli-5-lutego-gdynia/ „Europa dla obywateli” , gdzie znajduje się również szczegółowy plan wydarzenia.

Termin: wtorek, 5 lutego 2019 r., godz.11.00-15.00 (rejestracja od godz. 10.30)
Dokładnie miejsce spotkania w potwierdzeniu – po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego otrzymają Państwo w ciągu najbliższych dni informację mailową dotyczącą miejsca spotkania.

Potwierdzenia o uczestnictwie nie są generowane automatycznie, przesyłamy wszelkie niezbędne informacje dotyczące spotkania drogą mailową bliżej terminu spotkania – jeżeli wypełnili Państwo formularz rejestracyjny prawidłowo, zapewniamy, że Państwa zgłoszenie do nas z pewnością trafiło.
Więcej o programie „Europa dla obywateli” znajduje się na stronie polskiego Punktu Kontaktowego: https://europadlaobywateli.pl/ https://europadlaobywateli.pl/

Serdecznie zapraszamy na spotkanie!

Zespół Punktu Kontaktowego programu „Europa dla obywateli”

Punkt Kontaktowy programu „Europa dla obywateli”
Europe for Citizens Contact Point Poland

Al. Ujazdowskie 41
00-540 Warszawa
tel. +48 22 447 61 16
tel. +48 22 447 61 74


www.europadlaobywateli.pl
www.facebook.com/ProgramEuropaDlaObywateli

www.iam.pl/pl/programy/europa-dla-obywateli

Skip to content