Ruszył Konkurs o tytuł „Społecznika Roku 2018” tygodnika Newsweek Polska

Znasz osobę, która bezinteresownie działa na rzecz innych, aktywnie organizuje pomoc sąsiedzką, udziela się społecznie, wspiera społeczności lokalne, seniorów, dzieci lub walczy o ochronę środowiska? Zgłoś ją do dziesiątej, jubileuszowej, edycji konkursu o tytuł „Społecznika Roku” tygodnika Newsweek Polska. Termin składania wniosków upływa 1 października 2018 roku.

 

Kandydatów do tytułu Społecznika Roku tygodnika „Newsweek Polska” mogą zgłaszać: organizacje pozarządowe, instytucje publiczne, grupy nieformalne, firmy, związki wyznaniowe oraz osoby fizyczne (pod warunkiem wskazania organizacji/instytucji mogącej udzielić referencji). Kapituła wybierze dwóch laureatów: jednego w kategorii lokalnej i jednego w kategorii ogólnopolskiej.  Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w marcu 2019 r. Sylwetka i działalność laureata zostaną zaprezentowane w artykule na łamach tygodnika Newsweek Polska.

 

W załączeniu przesyłamy wniosek zgłoszeniowy wraz z regulaminem, a także szczegółowe informacje o konkursie.

Wnioski z nominacjami można przesyłać do  1.10.2018 r. (włącznie) na adres spolecznikroku@filantropia.org.pl .

 

Zachęcamy do odwiedzania strony konkursu: www.spolecznikroku.newsweek.pl oraz profilu https://www.facebook.com/spolecznikroku/

 

Partnerem Głównym Konkursu o tytuł „Społecznika Roku” Tygodnika „Newsweek Polska” jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności, a Partnerem Merytorycznym jest Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce.

 

Sekretariat Konkursu o tytuł Społecznika Roku tygodnika Newsweek Polska

Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce

  1. Marszałkowska 6/6

Warszawa 00-590

Tel. (22) 622 01 22 wew.24

spolecznikroku@filantropia.org.pl

facebook.com/spolecznikroku

REGULAMIN_SPOŁECZNIK_ROKU_2018

Wniosek zgłoszeniowy – Społecznik Roku 2018

Społecznik Roku_informacja o konkursie 2018

 

Wiadomość oraz załączone do niej pliki przeznaczone są jedynie do użytku adresata i mogą zawierać informacje poufne. Jeśli nie są Państwo adresatem tej wiadomości lub podmiotem upoważnionym do jej odbioru, prosimy o natychmiastowe powiadomienie nadawcy o pomyłce oraz trwałe usunięcie wiadomości. Wykorzystywanie, kopiowanie, ujawnianie i rozpowszechnianie treści niniejszej wiadomości bez zgody jej nadawcy jest zabronione.

Państwa dane osobowe przetwarzane są zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Pod niniejszym linkiem przekazujemy Państwu informację o przetwarzaniu Państwa danych osobowych przez Stowarzyszenie Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce.

 

Skip to content