Weź udział w projekcie „NGO zrób to sam”

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Ośrodek Regionalny w Gdańsku zaprasza do udziału w projekcie „Zrób to sam”. 

Projekt “NGO zrób to sam” jest:
1. cyklem 10 webinarów przedstawiających wybrane aspekty działalności lokalnej organizacji pozarządowej na konkretnym, realnie istniejącym przykładzie – stowarzyszenia Stacja Muranów.
Webinary skierowane są do odbiorców z całej Polski, pragnących uzyskać szczegółowe wskazówki, jak realizować pomysły pozwalające zmienić na lepsze najbliższe otoczenie, a także wszystkich osób zainteresowanych kulisami działalności lokalnych NGO-sów. Będą dotyczyły zarówno praktycznych aspektów funkcjonowania organizacji pozarządowych, jak i kwestii formalnych. Webinary będą prowadzone i transmitowane w czasie rzeczywistym online.
Już 24 października zapraszamy na pierwszy webinar, podczas którego dowiesz się jak zaangażować się w życie lokalnej społeczności, jak założyć organizację pozarządową i nie zwariować – https://www.facebook.com/stacjamuranow/
2. wymiana doświadczeń przez półtora roku będą publikowane filmy, podcasty oraz wpisy na blogu pod adresem www.stacjamuranow.pl/ngo.
3. sieciowaniem podczas spotkania podsumowująco-sieciującego dla uczestników w Warszawie.

Projekt „NGO – zrób to sam” jest finansowany przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

Kontakty:
Łukasz Prokop: 502 933 525
Beata Chomątowska: 503 775 928

Więcej informacji na stronie projektu https://gdansk.frdl.pl/2019/10/zrob-to-sam-zaloz-ngo/

Skip to content